Yhteystiedot ja laskutus

Laskutusosoite

Otamme vastaan ensisijaisesti verkkolaskuja. Verkkolaskujen käsittely on sekä lähettäjälle että vastaanottajalle nopeampaa, luotettavampaa ja edullisempaa kuin paperilaskujen käsittely.

Verkkolaskuosoitteemme on:

Suomen Sairaalatekniikan yhdistys ry
Nimi Suomen Sairaalatekniikan yhdistys ry
Y-tunnus 1935274-3
Verkkolaskuosoitteen tiedot
Verkkolaskuosoite Tyyppi OVT-tunnus Operaattori Välittäjän tunnus Läh./Vast. Lähetyslupa
003719352743 OVT-tunnus 003719352743 OpusCapita Group Oy 003710948874 Vastaanottaa Kyllä

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, pyydämme teitä lähettämään paperiset laskut osoitteeseen

Suomen Sairaalatekniikan yhdistys ry
c/o Suomen Talouspalvelut Oy
Tammerkosken Tilipalvelu
Kuokkamaantie 4
33800 Tampere

Yksityishenkilön lasku kulukorvauksesta, matkakorvauksesta, luentopalkkiosta ja / tai muusta palkkiosta
TEE SÄHKÖINEN LASKU TÄSTÄ

Voit myös ladata luentopalkkiolomakkeen sähköisenä alta.

Luentopalkkiolomake (36 KiB)

 


Suomen Sairaalatekniikan yhdistys ry:n hallitus

Pj. Juha Rantasalo, juha.rantasalo@tyks.fi

Tiina Jouppila, Tiina.Jouppila@epshp.fi
Lasse Kylen, lasse.kylen@ppshp.fi
Juha Tiuraniemi, juha.tiuraniemi@hus.fi
Saara Vänskä, saara.vanska@pshp.fi
Ville Vuorijärvi, ville.vuorijarvi@khshp.fi

Sihteeri: Timo Säisä, timo.saisa@kuh.fi
Rahastonhoitaja: Pasi Keskitalo, pasi.keskitalo@ppshp.fi

 


Jaosvetäjät

Lääkintätekniikan jaos | Janne Ollikainen, janne.ollikainen@tyks.fi
LVI-jaos | Saara Vänskä, saara.vanska@pshp.fi
Kiinteistöjaos | Vesa Vainiotalo, vesa.vainiotalo@hus.fi
Sähköjaos | Jari Hakala, jari.hakala@epshp.fi
Turvallisuusjaos | Lasse Kylen, lasse.kylen@ppshp.fi
Ympäristöjaos | Jani Valkama, jani.valkama@hus.fi
Toiminnallisen suunnittelun jaos | Tiina Jouppila, tiina.jouppila@epshp.fi