Laskutus- ja yhteystiedot

Laskutusosoite

Otamme vastaan ensisijaisesti verkkolaskuja. Verkkolaskujen käsittely on sekä lähettäjälle että vastaanottajalle nopeampaa, luotettavampaa ja edullisempaa kuin paperilaskujen käsittely.

Verkkolaskuosoitteemme on:

Suomen Sairaalatekniikan yhdistys ry
Nimi Suomen Sairaalatekniikan yhdistys ry
Y-tunnus 1935274-3
Verkkolaskuosoitteen tiedot
Verkkolaskuosoite Tyyppi OVT-tunnus Operaattori Välittäjän tunnus Läh./Vast. Lähetyslupa
003719352743 OVT-tunnus 003719352743 OpusCapita Group Oy 003710948874 Vastaanottaa Kyllä

 

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, pyydämme Teitä lähettämään paperiset laskut osoitteeseen

Suomen Sairaalatekniikan yhdistys ry

c/o Tammerkosken Tilipalvelu Oy

Näsilinnankatu 48 E

33200 Tampere



Yksityishenkilön lasku matkakorvauksesta ja / tai luentopalkkiosta

TEE SÄHKÖINEN LASKU TÄSTÄ


 

Suomen Sairaalatekniikan yhdistys ry:n hallitus

Pj. Juha Rantasalo, juha.rantasalo@tyks.fi
Vpj. Ville Vuorijärvi, ville.vuorijarvi@khshp.fi

Arja Heikinheimo, arja.heikinheimo@phsotey.fi
Pasi Keskitalo, pasi.keskitalo@ppshp.fi
Petri Laurikka, petri.laurikka@pshp.fi
Terhi Metsola, terhi.metsola@ahs.ax
Mikko Salla, mikko.salla@hus.fi

Sihteeri: Timo Säisä
Rahastonhoitaja: Hannu Järvi

 



Jaosvetäjät

Lääkintätekniikan jaos | Tero Lähivaara, tero.lahivaara@kuh.fi
LVI-jaos | Juhani Kettunen, juhani.kettunen@ppshp.fi
Kiinteistöjaos | Mikko Hollmén, mikko.hollmen@kuh.fi
Sähköjaos | Jari Hakala, jari.hakala@epshp.fi
Turvallisuusjaos | Terhi Metsola, Terhi.Metsola@ahs.ax
Ympäristöjaos | Jani Valkama, jani.valkama@hus.fi
Toiminnallinen suunnittelujaos | Heikinheimo Arja, Arja.Heikinheimo@phsotey.fi